Німецький центр Аренс і Шварц

Будь-яка юридична допомога

+380 (0)67 551 38 41+380 (0)63 010 63 15+380 (0)44 592 73 71

Відмова в отриманні візи

Частина заяв про видачу візи відхиляється, незважаючи на наявність всіх необхідних документів. Підстави для відмови найчастіше стандартно сформульовані. В більшості випадків сумнівної якості мета поїздки або готовність повернутися в рідну країну. Ми допоможемо Вам, як успішно захистити себе в цьому питанні.

Загалом, є три варіанти, які частково комбінуються один з одним:

A) Подання заперечення (апеляція/ремонстрація).

Ми складемо для Вас юридично коректну апеляцію і представимо Ваші інтереси в посольстві.

B) Подання адміністративної скарги в Адміністративному суді р. Берлін.

Наші послуги:

  • консультування
  • складання судової довіреності
  • заповнення та подання заяви про отримання допомоги по веденню судового процесу
  • ознайомлення з Вашою справою в посольстві і при необхідності, у відомстві у справах іноземців і Шенгенської інформаційної системи.
  • складання позовної заяви
  • адвокатське супровід при візиті в посольство (2 відвідування)
  • представництво в суді в Німеччині
  • адвокатське супровід при отриманні візи
  • здійснення Ваших прав щодо витрат на судочинство перед Міністерством зовнішніх справ

Перевага співпраці з нашим адвокатським бюро, зокрема, полягає в тому, що ми можемо представляти Ваші інтереси за місцем у Києві, а не тільки в Німеччині в суді. Ми доступні для Вас в будь-який час і можемо супроводжувати або представляти Вас у всіх процесах, при необхідних візити в посольство і т. д. Такі послуги більше не пропонує ні одне німецьке чи українське адвокатське бюро.

Українці також мають право на отримання допомоги по веденню судового процесу, тобто судові та адвокатські витрати несе держава.

Візові питання є основним напрямком нашої діяльності, тому в цій галузі у нас є не тільки ґрунтовні теоретичні знання, але і великий практичний досвід в порівнянні з більшістю інших адвокатів в Україні або Німеччині.

C.) Подача заяви на отримання шенгенської візи іншої країни шенгенської угоди

При певних умовах можна отримати шенгенську візу іншої країни шенгенської угоди (не Німеччини), навіть якщо раніше були відмови. Це можливо завдяки тому, що європейський візовий кодекс в різних країнах-учасницях Шенгенської угоди трактується і застосовується по-різному. Адміністративна практика в інших країнах відрізняється від німецької. Це призводить до того, що в деяких країнах умови отримання візи більш лояльні або ж зовсім інші. Зокрема, що стосується підтвердження Вашого повернення на батьківщину та мети поїздки. Якщо Ви отримали відмову посольства Німеччини, Ви можете змінити план подорожі і вибрати іншу країну першою для в’їзду, після чого Ви також зможете відвідати Німеччину.

Проконсультуйтеся у нас, щоб знову не отримати відмову, а то і зовсім заборона на в’їзд. Ми охоче допоможемо Вам з подачею заяви на отримання візи з тим, щоб Ви більш не отримували відмов у видачі візи. Перевагою роботи з нами є ще і швидкість видачі візи. В залежності від категорії візи Ви її отримуєте, як правило, через 1-2 тижні. Ви отримаєте візу швидше, ніж при подачі позову або апеляції.

Можна поєднати і подачу апеляції, подання заяви на отримання візи, якщо апеляційний процес не приведе до успіху. Подача заяви на отримання візи іншої країни Шенгенської угоди має хороші перспективи.

Проконсультуйтеся у нас в будь-якому випадку, щоб уникнути порушень закону про перебування та візового кодексу. Це позбавить Вас від таких проблем іноземців, як заборона на перебування, заборона на в’їзд, відмова у в’їзді на кордоні або повторних відмов в отриманні візи.

Неправильні дані, некоректне використання візи через незнання можуть призвести до таких ситуацій, як і подання фальшивих документів. Від послуг туристичних бюро або «агентств» слід було б відмовитися, якщо вони в точності не володіють знанням правової ситуації.

Отримати візу можна, в тому числі, після отримання відмови з Німеччини. Ми охоче допоможемо Вам і відкриємо можливості!

(17 людина, в середньому: 4.18/5)

^