Німецький центр Аренс і Шварц

Будь-яка юридична допомога

+380 95 013 6189

Обмеження на виїзд чоловіків з України через військовий стан - Ми допоможемо з виїздом

Військовий обов’язок

Ми допоможемо з виїздом.

Ми допомагаємо чоловікам у віці від 18 до 60 років легально виїхати з України та перетнути кордон.

Подання заяв та отримання дозволів на виїзд чоловіків у віці від 18 до 60 років.

Офіційно, швидко, легально, надійно. Практично без відмов.

На час дії військового стану чоловікам – громадянам України у віці від 18 до 60 років забороняється виїжджати з країни. Та є виключення:

 • особи, що мають довідку про відстрочку військового обов’язку, а також повідомлення про зарахування до спеціального військового реєстру (згідно з рішенням влади про затвердження списку посад та професій військовозобов’язаних, щодо яких існують певні застереження під час мобілізації та військового часу);
 • особи, котрі мають та можуть пред’явити довідку про відстрочку військового обов’язку та повідомлення про зарахування до спеціального військового реєстру;
 • особи з інвалідністю;
 • чоловіки старші 60 років;
 • іноземці;
 • особи, що можуть пред’явити експертний висновок військово-лікарської експертизи та соціальної експертної комісії щодо непридатності до військової служби;
 • за наявності трьох та більше дітей у віці до 18 років, щодо яких батько несе батьківський обов’язок;
 • якщо чоловік самостійно виховує щонайменше одну дитину у віці до 18 років;
 • якщо в сім’ї виховується дитина з інвалідністю, що перебуває на повному утриманні;
 • якщо чоловік є усиновлювачем, опікуном.

Окрім того, згідно з постановою особа разом з іншою особою першого ступеню споріднення, що досягла і закінчила 18-ий рік життя, або інша особа, що прожила 18-ий рік життя, разом з будь-якою особою з інвалідністю I та II групи можуть перетинати кордон, якщо така особа постійно потребує догляду та все оформлено у відповідності до законодавства.

 • якщо близькі родичі чоловіка загинули під час АТО або ж зникли безвісти.
 • має та може пред’явити експертний висновок військово-лікарської експертизи та соціальної експертної комісії щодо непридатності до військової служби;
 • водії, що працюють за встановленою процедурою у сфері вантажних перевезень, перевезень для потреб збройних сил України, медичних перевезень та гуманітарної допомоги;
 • навчання за кордоном;
 • абітурієнти, що подали заяву на вступ до вищого учбового закладу, практиканти, особи, що мають вчений ступінь та аспіранти, що навчаються за кордоном на денній формі навчання або дуальних формах навчання (студенти, слухачі).

Вказані вище групи осіб мають право залишати територію держави.

Отже, є цілий ряд виключень, що уможливлює чоловікам у віці від 18 до 60 років виїзд з України навіть під час військового стану. Попри це необхідно ретельно розібратися, який саме варіант підходить для Вас. Зокрема, необхідно пильнувати, щоб не порушити закони та відповідні положення.

У будь-якому випадку, відмови негативно впливають на подачу подальших заяв. Заявника після відхилення заяви можуть негайно направити до призивної дільниці.

Саме тому за таких обставин краще звернутися до фахівців, щоб гарантувати успіх намірам.

Ми займаємось адвокатською практикою майже 20 років, зокрема, у сферах міграції, посередництва у працевлаштуванні, міжнародного навчання та професійної підготовки та маємо неабиякий досвід, тобто не лише з початку війни та оголошення надзвичайного положення.

Наші спеціалізовані адвокати продемонструють Вам можливості виїзду з України легально, на тривалий час або короткий строк. Ви не несете жодних ризиків.

Після індивідуального розгляду справи та консультування ми проводимо оцінювання ризиків та за належних умов гарантуємо результат, якщо представлятимемо інтереси замовника. В іншому випадку ми повертаємо гроші.

Наразі термін розгляду документів складає 1-2 тижня.

Звертайтеся до нас, у нас практично для кожного випадку знайдеться рішення, зокрема, для складних ситуацій.

(4 людина, в середньому: 5.00/5)

^