Німецький центр Аренс і Шварц

Будь-яка юридична допомога

+380 95 013 6189

Разом з нами – через терни «коронавірусної» кризи

Як ми можемо оптимально допомогти Вам під час кризи

Маючи 15-річний досвід роботи в Україні, пройшовши Помаранчеву революцію, економічну кризу 2008 року, Революцію гідності на Майдані, ми пережили чимало, набули різних знань і наразі маємо комплексну схему дій під час кризи в Україні. Зокрема, у адміністративній, економічній та правовій сферах.

Нинішня виняткова ситуація не збила нас з ніг, ба більше – пропонує численні можливості, якщо їх влучно розпізнати.

Скористайтесь і Ви перевагами, завдяки нашому багаторічному досвіду та професійній компетентності навіть у такі кризові часи.

Наші особливі послуги під час «коронавірусної» кризи

Укладання шлюбу

Вже зараз ми можемо підготувати всі документи для укладання шлюбу у відділах РАГСу як на території України, так і в Німеччині, призначити дату одруження та за необхідності – її відкласти, а також узгодити всі інші формальності. Тож одразу після відкриття кордонів Ви зможете одружитися максимально швидко та без зайвого клопоту. Можна передбачити, що після відновлення роботи всіх установ через великий наплив бажаючих та збільшення кількості роботи, а також через затримки з обробкою документів час очікування може сильно затягнутися, що виходячи з нашого досвіду ніяк не можна спрогнозувати. Протягом багатьох років ми найкращим чином підтримуємо контакти з місцевими органами запису актів громадянського стану та іншими причетними відомствами, і цей досвід нараховує вже більше 15 років. Тож Ви уникнете непотрібного очікування. З нами цей час буде зведений до мінімуму і у будь-якому разі безпосередньо після відкриття кордонів Ви зможете одразу укласти шлюб. Зокрема ми попіклуємось про те, щоб усі документи були підготовлені у повному об’ємі та заповнені у належній формі.

Тож почніть підготовку документів якомога швидше.

Зателефонуйте нам або ж напишіть нам листа електронною поштою. Ми з радістю проконсультуємо Вас з приводу відповідної процедури та відповімо на Ваші запитання.

Візові питання, подача заяви на отримання візи

Ми піклуємось про те, щоб Ви безпосередньо після відкриття кордонів мали змогу максимально швидко подати заяву на отримання візи будь-якої категорії, наприклад: переїзд подружжя, возз’єднання родини, вихід на роботу, пошук роботи, навчання, відвідування коледжу з підготовки до вступу у вищий навчальний заклад, відвідування курсів з вивчення мов та ін.

Для цього ми розробили «комплексні пакети супроводу».

Послуга включає в себе консультування, бронювання дати, перевірка комплектності, заповнення заяви, отримання апостилю, переклад та засвідчення Ваших документів, підготовка до інтерв’ю у посольстві, страхування, отримання паспорту, пересилка у межах України, тощо.

Для подачі заяви на отримання візи ми розробили алгоритми, які забезпечать для Вас легку подачу та отримання візи у максимально швидкі строки. Відмов у видачі візи практично не трапляється, тому що ми завчасно розпізнаємо ті причини, що можуть стати підставою для відмови, та виключаємо їх. Таким чином, ми виключаємо помилки при подачі заяви на отримання візи.

Продовження терміну перебування в Україні для іноземців

Ми організуємо та зможемо надати супровід для отримання продовження права на перебування в Україні та забезпечимо Вам дозвіл на тривале перебування як під час кризи, так і після, за Вашим бажанням.

Продовження права на перебування для українців у Німеччині

Подача заяви на отримання тимчасового дозволу на перебування для українців, котрі наразі вже перебувають у Німеччині, та за бажанням з послідуючим отриманням дозволу на тривале перебування у різних категоріях віз без повторного виїзду з країни, а також подача заяви на отримання візи у посольстві, наприклад для укладання шлюбу, возз’єднання сім’ї, переїзду подружжя, навчання, відвідування курсів з вивчення мови, виходу на роботу, визнання спеціальності, тощо.

Ми вирішимо для Вас всі питання з відповідними відомствами у справах іноземців у Німеччині.

Вихід на роботу та визнання спеціальності/професійної підготовки/вищої освіти у Німеччині

Для виходу на роботу у Німеччині навіть після внесення змін до Закону про міграцію необхідно надати документ про визнання або рівнозначність диплому про середню професійну освіту або вищу освіту найманого працівника.

Строк розгляду як правило коливає від щонайменше 2 тижнів для дипломів про вищу освіту до кількох місяців для дипломів про середню професійну освіту або регульованих професій, таких як лікарі або обслуговуючий медичний персонал.

Додатково потрібно попередньо перекласти та завірити документи, а також заповнити відповідні заяви. Ці процедури звичайно ж потребують часу.

Вже зараз ми можемо підготувати та оформити всі документи для процедури визнання професійної освіти та рівнозначності спеціальності для спеціалістів з середньою спеціальною освітою, заяви на проведення процедури визнання та визначення рівнозначності, дозволи на роботу та ін. у відповідних ремісничих палатах, окружних управліннях, Анабіні та інших компетентних органах. Додатково ми подаємо заяви на отримання необхідних дозволів від бюро з працевлаштування для Вас, щоб Ви максимально швидко після відкриття посольств та кордонів могли без зайвого клопоту подати заяву та отримання візи та виїхати за місцем вимоги. Можна передбачити, що після відновлення роботи всіх установ через великий наплив бажаючих та збільшення кількості роботи, а також через затримки з обробкою документів час очікування може сильно затягнутися, що виходячи з нашого досвіду ніяк не можна спрогнозувати. Наш досвід у цих сферах нараховує вже понад 15 років, тож Ви уникнете непотрібного очікування. З нами час очікування зводиться до мінімуму і Ви зможете максимально швидко вийти на роботу або ж прийняти на роботу спеціаліста. Зокрема, ми попіклуємось про те, щоб усі документи були підготовлені у повному об’ємі та заповнені у належній формі, а також щоб у наявності були всі необхідні дозволи на момент виїзду.

Із зазначеної причини варто зайнятися підготовкою документів максимально швидко та не втрачати цінного часу.

Зателефонуйте нам або ж напишіть нам листа електронною поштою. Ми з радістю проконсультуємо Вас з приводу відповідної процедури та відповімо на Ваші запитання.
Ми владнаємо всі питання для Вас вже зараз і максимально швидко, щоб Ви могли подати заяву на отримання візи безпосередньо після відкриття посольства та виїхати одразу ж після відкриття кордонів.

Навчання у Німеччині

Для навчання в університеті або вищій професійній школі, а також приватних чи державних коледжах довузівської підготовки у Німеччині та Австрії потрібно підготувати численні документи, а також подати формальну заяву до навчального закладу.

Така процедура, як правило, триває від кількох тижнів до кількох місяців. Звичайно ж додатково потрібно вчасно перекласти та завірити документи, а також заповнити відповідні заяви. Це все звісно займає час. Саме тому, зокрема у такі кризові часи як сьогодні, необхідно діяти завчасно, щоб мати змогу приступити до навчання ще у цьому або ж у наступному році.
Вже зараз ми можемо підготувати та оформити документи для подачі заяви на навчання до університетів, коледжів довузівської підготовки та ін., а також отримати необхідні документи, завірити їх, поставити апостилі та перекласти. Ми подаємо для Вас заяву до університету. Також ми відкриваємо для Вас блокований рахунок у банку, знаходимо для Вас житло та готуємо відповідну заяву для отримання візи на навчання. Можна вже передбачити, що після відновлення роботи всіх установ через великий наплив бажаючих та збільшення кількості роботи, а також через затримки з обробкою документів час очікування може сильно затягнутися, що виходячи з нашого досвіду ніяк не можна спрогнозувати. Наш досвід у цих сферах нараховує вже понад 15 років, тож Ви уникнете непотрібного очікування, а Ваші заяви будуть опрацьовані максимально швидко. З нами час очікування зводиться до мінімуму і Ви зможете почати навчання найближчим часом. Зокрема, ми попіклуємось про те, щоб усі документи були підготовлені у повному об’ємі та заповнені у належній формі, а також щоб у наявності були всі необхідні дозволи на момент виїзду.

Не зволікайте з підготовкою необхідних документів та вибором університету чи коледжу довузівської підготовки та не втрачайте цінного часу.

Зателефонуйте нам або ж напишіть нам листа електронною поштою. Ми з радістю проконсультуємо Вас з приводу відповідної процедури та відповімо на Ваші запитання.
Ми владнаємо всі питання для Вас вже зараз і максимально швидко, щоб Ви могли подати заяву на отримання візи безпосередньо після відкриття посольства та виїхати одразу ж після відкриття кордонів.

Розлучення

Розлучення – ще не кінець світу і в Україні зазвичай це питання вирішується без зайвих проблем. Розлучення між українським подружжям – порівняно проста процедура, і Ви як громадянин Німеччини можете звернутися до української юрисдикції, якщо Ви одружені з українським громадянином/громадянкою.

Німецькі громадяни, одружені з українками/українцями, також у кризові часи можуть без проблем розлучитися в Україні.

На підставі довіреності ми можемо представляти Ваші інтереси у процедурі розлучення. Ваша присутність у суді не є необхідністю. Ми подаємо заяву про розірвання шлюбу, приймаємо участь у відповідних судових слуханнях, отримуємо та ставимо апостиль на рішенні суду, що набуло юридичної сили, перекладаємо документ для використання у правовому документообігу у Німеччині, причому нашими перекладачами є присяжні перекладачі Німеччини.

За бажанням ми можемо сприяти і під час проведення процедури визнання у Німеччині.

Ми працюємо за прозорими паушальними цінами і Ви у будь-який час зможете контролювати свої кошти у повному об’ємі.

Шлюбний партнер не повинен давати свою згоду на розлучення, і розлучення можливе також проти волі подружжя.

Наразі процедура розлучення проходить набагато швидше, ніж у Німеччині через відсутність необхідності дотримання року окремого проживання та й призначити дату розгляду можна швидше, ніж у Німеччині. Як правило, документ про розлучення без проблем визнається у Німеччині. На практиці, жодних недоліків від проведення процедури розлучення в Україні.

Переваги розлучення в Україні:

  • швидший процес, ніж у Німеччині
  • відсутність необхідності дотримання року окремого проживання
  • згода подружжя не потрібна
  • фінансово вигідніше
  • особиста присутність у суді не потрібна
  • визнання документу
  • проста процедура — Судом розглядається головний предмет позову. Непрямі позови (утримання, розподіл майна, вирівнювання пенсійних часток подружжя, спілкування з дітьми та інше) не є предметом процедури розлучення і тому не можуть її затримати.
  • вигідніші наслідки розлучення

Якщо сторона бажає вирішити питання щодо наслідків розлучення, а як правило це вимога грошей, сторона має самостійно подати позов до суду та аргументувати його у повному обсязі. Якщо йдеться про короткотривалий шлюб та без спільних дітей, як правило претензії щодо утримання закінчуються утриманням під час шлюбу, тобто до моменту розлучення. На практиці, це важлива перевага. Окрім того, сума таких подружніх аліментів скорочується на 25% від норми, якщо дружина знову або все ще проживає в Україні.

Ми з радістю проконсультуємо Вас з питань розлучення та інших сімейних справах та проведемо процедуру розлучення для Вас в усіх областях України.

Ми проведемо процедуру розлучення для Вас максимально швидко, без зайвого клопоту та фінансово вигідно, а наслідки розлучення, такі як аліменти на утримання, тощо Вас приємно здивують.

Навіть у нинішній кризові ситуації все це можливо, тож не зволікайте та використовуйте час з користю.

Скористайтесь і Ви перевагами завдяки нашому безпрецедентному досвіду у сфері німецько-українських розлучень, який налічує понад 15 років та сотні випадків.

Зателефонуйте нам або напишіть нам електронного листа.

Ми з радістю перетелефонуємо Вам та роз’яснимо процедуру безкоштовно.

Особливі актуальні можливості для іноземних бізнесменів в Україні

Наразі завдяки винятковим положенням та підтримці з боку української держави протягом обмеженого часу можна скористатися суттєвими податковими перевагами, державною допомогою, бюрократичними та комерційними спрощеннями. Отримайте свої переваги від таких нововведень. Тут необхідно діяти швидше, щоб отримати вигоду для себе.

Також і особливо іноземці можуть скористатися вигідними пропозиціями.

І без того цікаві можливості для вкладів та інвестицій у поєднанні з податковою оптимізацією ще раз значно покращилися для іноземців в Україні.

Наприклад, у третій паушальній податковій групі, у якій перебуває більша частина підприємств та фізичних осіб-підприємців, об’єм обороту, з якого потрібно заплатити 5% паушального податку, було збільшено з 5.000.0000 грн./рік до 7.000.000 грн./рік. Лише це нараховує податкове послаблення на суму близько 70.000 євро.

Також наразі є можливість відстрочки сплати податків.

Зокрема, наразі органи податкового контролю та контролю господарської діяльності дуже обмежені у своїх правах на контроль. Податкові перевірки здебільшого були тимчасово призупинені урядом.

Практично кожний бізнесмен у даній ситуації може отримати вигоду для себе.

У зв’язку з сильним падінням цін на нерухомість та інші товари утворилися цікаві можливості для інвестицій, що слугуватимуть диверсифікації майна у часи кризи.

Ми як виконуючі обов’язки можемо заснувати для Вас підприємства будь-яких правових форм.

Кризові часи, окрім всього, відкривають багато можливостей. Для інвесторів, котрі вже тривалий час виношують думки щодо інвестицій або міжнародних моделей економії податків в Україні, якраз настав той самий вірний час. Скористайтесь можливостями та дійте зараз.

Протягом більше 15 років нас знають завдяки серйозному, сумлінному та прозорому веденню справ. Ми працюємо виключно в рамках діючого законодавства.

Зателефонуйте нам або напишіть електронного листа. Ми з радістю проконсультуємо з приводу різних нових та/або перевірених можливостей щодо забезпечення майна, диверсифікації, міжнародних – податкової оптимізації, вкладів та можливостей інвестування, зокрема, у кризові часи та дамо відповіді на Ваші додаткові питання.

Придбання нерухомості в Україні

Скористайтеся перевагами саме зараз завдяки низьким та падаючим цінам на нерухомість. Ми можемо швидко придбати та резервувати об’єкти по всій Україні, також без Вашої особистої присутності та як уповноважені особи. Консультування щодо покупки, супровід, оцінювання ризиків, довірче придбавання, представництво у придбанні.

Кризовий менеджмент

Отримайте переваги завдяки нашому багаторічному досвіду та унікальній компетенції, в тому числі, під час криз в Україні. Реагуйте своєчасно, адекватно, надійно, серйозно та з орієнтацією на результат.

Швидкі, ефективні та нестандартні рішення.

Переклади

Наше Бюро перекладів працює і у кризові часи, що ми спостерігаємо зараз. Як завжди, ми виконуємо свою роботу швидко та відповідально, тож Ви отримуєте свої документи завжди у зазначений термін.

Протягом 15 років ми спеціалізуємось на перекладах документів, зокрема, для укладення шлюбу, возз’єднання сім’ї, заснування фірм, судових справ, навчання та Анабін, визнання університетської та середньої професійної освіти, визначення рівнозначності, апробації для лікарів, тощо для німецьких та українських органів влади.

Ми маємо можливість робити переклади, які будуть дійсними як у Німеччині, так і в Україні. Ваші документи перекладають присяжні перекладачі окружних судів згідно з нормою транслітерації ISO 9:1995, а готові переклади містять офіційну німецьку печатку. Ми гарантуємо визнання наших перекладів будь-яким органом влади. Переклади, завірені українськими нотаріусами, не є дійсними у Німеччині.

Ми є єдиними в Україні, хто пропонує переклади, виконані присяжними перекладами окружних судів Німеччини.

Також ми пропонуємо переклади, завірені українськими нотаріусами, що є дійсними в Україні.

Якщо Ви сумніваєтеся, який саме переклад та для якого органу Вам потрібен, Ви можете звернутися та дізнатися у нас.

(4 людина, в середньому: 4.00/5)

^