Німецький центр Аренс і Шварц

Будь-яка юридична допомога

+380 (0)67 551 38 41+380 (0)63 010 63 15+380 (0)44 592 73 71

Розламінування документів

Ламінування плівкою – один із найважливіших і найвідповідальніших етапів остаточної обробки зображення документів. Процес покриття спеціальною прозорою плівкою поліграфічної продукції з метою її захисту від негативного впливу зовнішніх факторів, таких як підвищена вологість, сирість, різного роду забруднення, а також для збільшення механічної міцності документа, його більшої витривалості.

Однак часто трапляються ситуації, коли необхідна зворотна послуга – розламінування і самому в домашніх умовах практично неможливо ідеально зняти плівку не пошкодивши зовнішній вигляд документа.

На сьогоднішній день сотні компаній пропонують послуги ламінування, а розламінувати документ можуть лише одиниці.

Наша компанія в найкоротші терміни готова допомогти Вам у вирішенні питання розламінування будь-якого документа, наприклад, Свідоцтво про шлюб, Свідоцтво про розірвання шлюбу, Свідоцтво про смерть, Свідоцтво про народження і т. д.

Розламінування – це непростий процес, який вимагає наявність спеціалізованого обладнання, навичок, якими володіють лише справжні професіонали. Розламінування необхідно тоді, коли на документ, до якого припаяні по всій його площі дві захисні плівки, необхідно поставити печатку, штамп, апостиль або вчинити будь-які інші нотаріальні дії.

Документ можна розламінувати, як з однієї так і з обох сторін, все залежить від того, що потрібно зробити в подальшому. Час надання даної послуги складає 1 (один) робочий день.

(20 людина, в середньому: 4.00/5)

^