Німецький центр Аренс і Шварц

Будь-яка юридична допомога

+380 (0)67 551 38 41+380 (0)63 010 63 15+380 (0)44 592 73 71

Шенгенська віза з інших країн ЄС

При певних умовах відвідати Німеччину та інші країни Шенгенської угоди з візою, виданою іншими посольствами, а не посольством Німеччини. Ми можемо отримати для Вас шенгенську візу Польщі, Угорщини, Чехії, Словенії, Литви, Латвії та багатьох інших країн Шенгенської угоди терміном від десяти днів до трьох років. Можливі як гостьові, робочі та бізнес – візи, так і дозволу на перебування для прийому на роботу. Як категорії C, так і категорії D. Розгляд займає близько 10 робочих днів. Зазвичай відмов немає.

Цей процес абсолютно легальний, а практика надання візи здійснюється найчастіше протилежної трактуванням і виконанням європейського візового кодексу в різних країнах Шенгенської угоди. Як правило, для подачі заяви на видачу візи Ваша особиста присутність у відповідних посольствах не є необхідністю. Деякі країни Шенгену в багатьох візових категоріях не вимагають особистої присутності заявника, а відмови не трапляються практично ніколи. Тоді як в інших країнах практично кожна людина, що подає заяву на отримання візи вперше, повинен особисто бути присутнім у посольстві та при цьому підпадає під дуже великий відсоток відмов. Німеччина тут, мабуть, на першому місці.

Тут немає нічого спільного з корупцією чи підробленими заявами про видачу візи, а звичайна адміністративна практика у ряді країн Шенгенської угоди. До речі, не тільки нових країн-членів Шенгенської угоди.

Слід враховувати, що країна, що видає візу, повинна бути основною метою поїздки, інакше це може призвести до відмови в перетині кордону і заборони на в’їзд.

Візу не можна використовувати не за призначенням. Наприклад, із звичайної візою не можна укладати шлюб, так як це розраховується як порушення візових приписів. У будь-якому випадку, перед подачею заяви про видачу візи слід проконсультується у компетентних фахівців, яка віза підходить саме Вам, так як в іншому випадку це призведе до труднощів і порушень візових приписів та положень про право перебування. Наприклад, це може спливти при подачі заяви на видачу нової візи і заплановане укладення шлюбу. Власне, в цьому і полягає складність, а не в самій видачі візи.

Ми можемо компетентно проконсультувати Вас по всім аспектам і отримати для Вас відповідну візу. Від Вас нам знадобиться закордонний паспорт (якщо у Вас немає закордонного паспорта або ж Ви хочете оформити другий паспорт, ми можемо оформити його для Вас протягом одного дня), внутрішній паспорт, ідентифікаційний код, а також 3 фото на паспорт. Все інше, як запрошення і т. д. – наше завдання. При розгляді документів ми користуємося поштовими послугами та банківськими переказами. Ми не беремо аванс або подібне. Ви платите тільки при отриманні візи.

Литовська мульти-віза, що діє у зоні Шенгену:

  • 15 днів перебування протягом 30 днів – 400,- Євро
  • 30 днів перебування протягом 45 днів – 500,- Євро
  • 90 днів перебування протягом 180 днів – 800,- Євро
  • 180 днів перебування протягом 360 днів – 1200,- Євро. З цією візою можна перебувати в зоні Шенгену 2 рази за 90 днів, тобто сумарно 180 днів.

Час розгляду – близько 15 днів.

Латвійська віза

  • 90 днів перебування протягом 180 мульти-віза – 900 Євро

Час розгляду – 1 тиждень.

Угорська віза:

  • 15 днів перебування протягом 30 днів – 450,- Євро
  • 90 днів перебування протягом 360 днів – 1200,- Євро

Термін розгляду – близько 15 днів.

Польська віза:

15 днів перебування протягом 30 днів – 450,- Євро

На даний момент є й інші варіанти з іншими країнами, різної тривалості і для різних цілей подорожі.

Ви можете отримати візу, у тому числі, після отримання попередніх відмов з будь-яких країн Шенгену.

(9 людина, в середньому: 4.11/5)

^