Німецький центр Аренс і Шварц

Будь-яка юридична допомога

+380 (0)67 551 38 41+380 (0)63 010 63 15+380 (0)44 592 73 71

Про нас

Немецкий центр / Німецький центр / Deutsches Zentrum Kiew

Німецький центр – спільний проект німецьких і українських підприємців, зареєстрований в Німеччині та Україні. Ми ставимо перед собою мету спростити міждержавні відносини для приватних осіб, підприємців і установ, а також зробити ці відносини більш прозорими. Особисто для Вас це означає, що Ви можете отримати від нас допомогу з будь-яких питань, що стосуються обох країн. Наші працівники спеціалізуються в різних областях, тому ми можемо запропонувати Вам послуги з перших рук, що саме по собі є унікальною пропозицією для обох країн.

Ми є міжнародною юридичною конторою, в корою задіяні як українські, так і німецькі партнери. Таким чином, ми можемо здійснювати представництво наших клієнтів у всіх галузях права, як на території Німеччини, так і в Україні.

Крім того протягом багатьох років ми користуємося хорошою репутацією німецько-українського податкового і бізнес-консультанта.

При нашій міжнародній юридичній фірмі працює єдине в Україні бюро перекладів, співробітники якого – присяжні перекладачі (допущені при судах федеральних земель ФРН).

Подальшим видом діяльності є посередництво та допомога при оформленні документів для виїзду з метою отримання освіти в Німеччині та Австрії.

Наші партнери, підприємство Відерштраль додатково володіють мовною школою, яка видає сертифікати про знання мови, визнані німецькими університетами та державними установами.

Ще одним напрямком нашої діяльності є допомога в оформленні перебування за кордоном з метою медичного обслуговування, як в Німеччині, так і в інших країнах Європи.

Ще одним напрямком нашої діяльності є допомога в оформленні перебування за кордоном з метою медичного обслуговування, як в Німеччині, так і в інших країнах Європи.

Так само ми є представництвом страхового агентства, яке може запропонувати Вам всі види страхування від українських і німецьких компаній.

Новим видом діяльності є юридичний супровід в питаннях придбання нерухомості в Німеччині та інших європейських країнах.

А також постачання німецького ринку зайнятості кваліфікованими кадрами.

Крім цього, ми є партнером відомої компанії по доставці рекомендованої кореспонденції DHL.

Приходьте в наш Німецький центр, телефонуйте чи пишіть нам. Перша консультація, природно, буде безкоштовною.

(145 людина, в середньому: 3.29/5)

^