Німецький центр Аренс і Шварц

Будь-яка юридична допомога

+380 97 947 0991

Еміграція та створення компанії в Україні

Ласкаво просимо до Ahrens + Schwarz, вашого досвідченого партнера для успішного відкриття компанії в Україні та отримання дозволів на проживання як для компаній, так і для фрілансерів у сфері IT та індивідуальних підприємців. З гордістю понад 20 років ми є піонерами в галузі та лідерами в багатьох сферах бізнесу. Наші широкі знання і глибоке розуміння українського бізнесу роблять нас вашим ідеальним партнером на шляху до підприємницького успіху.

Чому обрати Україну?

Україна стала надзвичайно привабливим місцем для відкриття компаній. З Ahrens + Schwarz ви отримуєте не лише спільні переваги, а й наш багаторічний досвід та лідерство на ринку.

Пакети «Все включено» за фіксованою ціною

Наші пакети «Все включено» дають нам змогу піклуватися не лише про створення компанії, а й про всі наступні кроки, включно з отриманням дозволу на проживання, дозволу на роботу та візи. З Ahrens + Schwarz ви отримуєте повну прозорість у витратах.

Просте відкриття компанії

З 20-річним досвідом в Україні ми гарантуємо просте відкриття компанії. Від вибору організаційно-правової форми до отримання ліцензій, ми ведемо ваш бізнес до успіху в рекордно короткі терміни.

Дозвіл на проживання для іноземців

Наш досвід дає нам змогу не тільки допомогти у відкритті компанії, а й надати оптимальну підтримку в отриманні дозволу на проживання та дозволу на роботу.

Віза та організація в’їзду

Ми розуміємо, що успішна бізнес-діяльність вимагає безперешкодного в’їзду. Тому ми підтримуємо не лише з візовими питаннями, а й дбаємо про організацію в’їзду.

Податкова система України – ваш шанс

Єдина податкова ставка (Флаттакс) лише 5% робить Україну особливо привабливою. З нашим досвідом в українській податковій системі ми максимізуємо ваші прибутки.

Великі можливості для вашої компанії та фрілансерів

Як лідери в різних сферах бізнесу, ми надаємо компаніям і фрілансерам унікальний погляд на численні можливості України.

Бухгалтерія та управління бізнесом в одних руках

Успішна бізнес-діяльність означає не лише відкриття компанії. Тому ми також надаємо повний спектр послуг з бухгалтерії та управління бізнесом.

Експертиза в різних галузях

З 20-річним досвідом та експертизою в різних галузях ми розробляємо індивідуальні рішення для ваших унікальних вимог.

Локальна мережа та міжнародні зв’язки

Наша присутність в Україні забезпечує не лише міцну локальну мережу, а й міжнародні зв’язки для нових бізнес-можливостей.

Юридична безпека та дотримання

З нашим 20-річним досвідом ми приділяємо велику увагу юридичній безпеці та дотриманню, щоб мінімізувати потенційні ризики.

Максимальна безпека в умовах військових дій

У нестабільні періоди часто з’являються унікальні можливості. Ahrens + Schwarz докладає всіх зусиль для забезпечення максимальної безпеки вашого бізнесу або фріланс-діяльності.

Комплексне консультування, персональний сервіс

Наші послуги виходять за межі створення компанії. З персональним сервісом та індивідуальними рішеннями ми прагнемо до вашого успіху.

Пакети «Все включено» за фіксованою ціною

Ми пропонуємо максимальну прозорість з пакетами за фіксованими цінами, що охоплюють не тільки створення компанії, а й дозвіл на проживання, дозвіл на роботу, візу, організацію в’їзду, бухгалтерію та управління бізнесом.

Підсумок: 20 років досвіду, лідерство на ринку і великий сервіс

Інвестуйте в Україну з Ahrens + Schwarz, вашим довіреним партнером для бізнесу та фрілансу. Зв’яжіться з нами сьогодні, щоб отримати інформацію про створення компанії, дозволи на проживання та стратегії безпеки в Україні. З [Фірмова назва] ви активно формуєте своє майбутнє в цій унікальній країні.

(4 людина, в середньому: 4.75/5)

^