Німецький центр Аренс і Шварц

Будь-яка юридична допомога

+380 (0)67 551 38 41+380 (0)63 010 63 15+380 (0)44 592 73 71

Історія фірми

Компанія була заснована в 2004 році Петером Аренсом, Іриною Мошиной і Йозефом-Георгом Шварцем в Німеччині і з тих пір веде активну діяльність в Україні. Так само з тих самих пір в місті Хамельн, Нідерзахсен відкритий наш філіал.

Восени 2004 року в центрі Києва, по вулиці Івана Франка був відкритий перший офіс. Першими співробітниками компанії були Петер Аренс (комерційний директор), Олексій Дрюк (заступник комерційного директора), Віктор Амельченко (керівник відділу збуту), доктор Всеволод Кобржицкий (економічний та податкове право), Віктор Ларіонов (роз’їзний агент), Ірина Мошина (перекладач), і Йозеф-Георг Шварц (перекладач).

Спершу, наша компанія займалася лише перекладами і легалізацією. І донині ми залишаємося єдиним бюро перекладів, де можна зробити переклади німецького присяжного перекладача безпосередньо на місці в Києві.

Спочатку, ми в основному працювали в сфері укладення шлюбів і возз’єднання сім’ї в Німеччині та Україні. У зв’язку з нашої зростаючої компетенцією та існуючим попитом, основним родом занять стала сфера консультацій з юридичних питань, щодо прав іноземців, адміністративного права, економічного -, податкового, а так само цивільного права в Німеччині та Україні. Більше того, до нас все частіше зверталися клієнти щодо заснування фірм, як на території України, так і в Німеччині.

Між тим у спектр надаваних нами послуг входить ведення бухгалтерії, для інших фірм.

У зв’язку із збільшенням припливом клієнтів, наш офіс став занадто малим і наприкінці 2005 року ми переїжджаємо в новий офіс на Вулиці Богдана Хмельницького 23. Крім того, він знаходився безпосередньо біля посольства Німеччини в Києві.

Також в кінці 2005 року нас покидає наш керівник відділу збуту Віктор Амельченко. Його повноваження перейняв його наступник Ігор Запорожець.

У тому ж році бере початок багаторічна співпраця з нашим партнером фірмою DHL, яка гарантує нашим клієнтам швидку та безпечну доставку документів. З 2006 року ми є офіційним партнером фірми DHL.

Додатково, так само в 2006 році ми уклали договір відомою німецькою страховою компанією, так що ми можемо на місці укладати всі види медичного страхування для туристів.

Завершує наш список пропозицій, співпраця з українською страховою компанією Кремінь, розпочате в тому ж 2006 році. Адже ми є філією і для цього підприємства.

В кінці року від нас пішов заступник комерційного директора Дрюк Олексій і його задачі у більшості свеем впали на плечі Ігоря Запорожця і нашої нової співробітниці Оксани Потельчак, яка прийшла в нашу команду в 2007 році.

У 2007 році було розпочато тісну співпрацю з німецьким культурним центром Відерштраль і мовною школою Аугуст, з тих пір почалася наша діяльність в області організації перебування у Німеччині з метою здобуття вищої освіти, підвищення кваліфікації та навчання в інтернатах.

У 2008 році, з прийняттям на роботу адвоката Сергія Петрусенко, була заснована юридична канцелярія, з тих пір ми в змозі здійснювати юридичне представництво в інтересах наших клієнтів і в Україні.

Також з 2008 року ми почали займатися організацією для громадян України перебування у Німеччині з метою лікування і реабілітації в лікарнях. У цих цілях, починаючи з 2009 року, ми співпрацюємо з університетською клінікою Ганновера, яка є однією з найбільших лікарень Європи і має світовий статус у всіх галузях медицини.

З 2008 року в рамках спеціальних програм у нас проходять практику студенти КНУ ім. Т. Шевченка та Університету МАУП.

З 2009 року мовній школі Аугуст було працювати в якості екзаменаційного тесту ÖSD (Австрійський Мовний Диплом). Між тим ці дипломи підходять для подачі документів для возз’єднання родини, процедури оформлення документів на отримання статусу пізніх переселенців, і надходження у ВУЗ-и Німеччини.

З 2009 року ми також співпрацюємо з нашим німецьким юристом Маттіасом Шмідтом, який представляє інтереси наших клієнтів у всіх областях німецького права.

Влітку 2011 року нас покинув наш багаторічний керівник відділу збуту Ігор Запорожець, з тих пір його завдання виконує наша благонадежная колега Оксана Потельчак, а також новою співробітницею Ксенією Пугачової.

Навесні 2012 року у фірму прийшла нова колега – адвокат Віталіна Олійник, доповнивши нашу команду. Таким чином, наша фірма може задовольнити актуальні потреби наших клієнтів.

Починаючи з літа 2012 року ми, в інтересах наших клієнтів, приймаємо активну участь на європейському ринку нерухомості. В нашій базі понад 12.000 одиниць різних категорій по всій Європі. До того ж ми співпрацюємо з німецькою фірмою Флорек-Майферст Фінанс (Florek-Meiferst Finance).

(82 людина, в середньому: 3.55/5)

^