Німецький центр Аренс і Шварц

Будь-яка юридична допомога

+380 97 947 0991

Школи-інтернати в Німеччині / Австрії

Учёба в Германии для Украинцев / Навчання у Німеччині для Українців / Studium in Deutschland für Ukrainer

Українські учні також мають можливість відвідувати школи в Німеччині та Австрії. Це особливо має сенс, якщо після навчання планується отримання вищої освіти в Німеччині або Австрії.

1. Що таке інтернат

Інтернати – це школи, в яких проживають і отримують догляд учні всіх віків і всіх типів шкіл. У більшості випадків мова йде про гімназіях. Тобто, провчившись 12 або 13 років у школі можна отримати атестат про закінчення середнього навчального закладу (атестат зрілості). Учні паралельно зі звичайними шкільними заняттями у вільний час та на вихідних проводять час зі спеціально навченими фахівцями. На канікулах і на вихідних дітей можна забирати додому. Класи і навчальні групи маленькі, таким чином, забезпечуючи індивідуальний догляд і розвиток кожної окремої дитини. Інтернати найчастіше являють собою елітні школи і підтримуються державою, церквою та приватним змістом. В минулому і сьогоденні багато відомих особистостей відвідували інтернати. Успішність, як правило, істотно вище, ніж у звичайних школах.

2. Чому інтернат за кордоном?

Учням легше дається перемикання на університетське навчання, так як вони знайомляться з системою освіти і тривалий час обертаються в цій сфері. Вони не відчувають культурного шоку від університету, так як отримують цілеспрямовану підготовку до подальшого навчання. Більше 50% всіх іноземних студентів німецьких університетів не отримують документ про закінчення Вузу, навіть якщо вони до цього вже вчилися в Україні, так як вони не справляються з університетською системою і на самому початку навчання виникає занадто великі прогалини, які пізніше неможливо заповнити. Цей ризик можна зменшити, отримавши німецький атестат зрілості. Перехід від гімназії до університету дається легше. Не потрібно підтверджувати атестат, проходити мовні тести, іспити і т. д., щоб отримати допуск до навчання в університеті. Ви економите час, так як не потрібно буде проходити заново шкільні або вузівські етапи навчання. Німецький атестат зрілості, що дає право на навчання в будь-якому університеті і за будь-якою спеціальністю.

3. Хто може навчатися в інтернаті?

В інтернатах можуть навчатися іноземні діти. Батьки можуть залишатися за кордоном і їм не обов’язково перебувати в Німеччині або Австрії. В інтернатах можуть навчатися діти незалежно від віку, так як за ними доглядає педагогічний персонал. Рекомендується починати навчання з 8 класу. Повинні бути базові знання німецької або англійської мови.

4. Вартість

Вартість навчання в інтернатах дуже сильно варіюється і становить між 400 до 2500 євро на місяць. В цю суму входить проживання і харчування. Ми співпрацюємо з багатьма відомими інтернатами в Німеччині та Австрії і маємо в цій області багаторічний досвід. Ми можемо надати Вам розгорнуті відповіді на всі питання, пов’язані з одержанням освіти і навчанням в інтернатах. Ми можемо надати Вам індивідуальні пропозиції ряду інтернатів по Вашим побажанням. Також ми подбаємо про пробному відвідуванні школи, укладення договору, підготовки документів, а також візових питаннях. Ми надаємо наші послуги без посередників.

(20 людина, в середньому: 4.55/5)

^