Німецький центр Аренс і Шварц

Будь-яка юридична допомога

+380 (0)67 551 38 41+380 (0)63 010 63 15+380 (0)44 592 73 71

Заборона в'їзду / Депортація / Відмова у в'їзді в країну на кордоні

Особи, які порушили законні положення про іноземців або право перебування, часто отримують тимчасову заборону на в’їзд до Німеччини і всі інші держави Шенгенської угоди. Робиться відповідна запис в інформаційну систему Шенгену.

Ми можемо запустити для Вас процес стирання записів у Федеральному адміністративному управлінні, Федеральному відомстві по кримінальних справах, а також Відомства у справах іноземців, прокуратурах і Федеральної поліції. Після скасування заборони на в’їзд або вилучення записів Ви знову можете отримати візу і в’їхати в держави Шенгенської угоди.

Якщо німецькі органи влади винесуть проти Вас рішення про заборону на в’їзд, відмову у в’їзді в країну на кордоні або в аеропорту, або ж зовсім депортації, існує можливість правовими засобами исходатайствовать анулювання, вилучення або обмеження терміну таких постанов заднім числом. Після цього Ви зможете в’їжджати в країни Шенгенської угоди абсолютно легально.

Ми спеціалізуємося в подібній проблематиці і можемо надати Вам юридичну допомогу в рамках правових можливостей у конкретній справі.

З допомогою адвокатської довіреності, яку ми можемо оформити в нашому офісі, ми зможемо представляти Ваші інтереси в кожному органі влади в Німеччині.

(26 людина, в середньому: 3.58/5)

^