Шлюборозлучний процес, як правило, відноситься до не найприємнішим сторонам життя, особливо якщо чоловік різних національностей і, ймовірно, ще і проживають в різних країнах з різними правовими системами. Спочатку слід з’ясувати, в якій країні буде проходити шлюборозлучний процес. Як правило, це місце не залежить від того, де був укладений шлюб. Ми можемо представляти Ваші інтереси в сімейних справах, зокрема, в шлюборозлучному процесі в українських і німецьких судах, а також надавати вам комплексні консультації.
Розлучення в Німеччині
Українські громадяни, які хочуть розлучитися в Німеччині, можуть проконсультуватися з усіх сімейних питань у нас в Києві. Представництво в суді візьмуть на себе наші колеги в Німеччині. В шлюборозлучному процесі в Німеччині участь адвоката є обов’язковою умовою. Як правило, українські громадяни не повинні приїжджати в Німеччину по шлюборозлучних питань на судове засідання.
Належні судові та адвокатські витрати для українських громадян, не зареєстрованих в Німеччині, можуть бути відшкодовані за рахунок коштів бюджету. Як правило, надається допомога по веденню судового процесу, тобто при достатніх шанси на успіх і нужді сторона процесу не несе судових витрат, а адвокатський гонорар частково або в повному розмірі оплачує держава. Нужда і хороші перспективи майже завжди мають місце бути.
Наші послуги:
- Консультування
- Видача судової довіреності
- Заповнення та подання заяви на отримання допомоги по веденню судового процесу
- Складання позовної заяви
- Представництво в суді
- Проставлення апостиля на рішенні про розірвання шлюбу
Перевагою підключення нашої адвокатської компанії є, зокрема, те, що ми для Вас доступні в Києві. Звичайно ж, ми також можемо представляти інтереси німецьких громадян у всіх судах Німеччини. Наші колеги мають акредитацію у всіх судах Німеччини.
Розлучення в Україні
Німецькі громадяни також практикують розлучення в Україні. Зазвичай шлюборозлучний процес проходить значно швидше, ніж у Німеччині. Як правило, не вимагається дотримання року роздільного проживання, а дата засідання суду призначається значно раніше, ніж у Німеччині. В залежності від положення речей шлюборозлучний процес займає 1-2 місяці. У більшості випадків шлюборозлучний процес в Україні потребує значно менших судових та адвокатських витрат. Особиста присутність у суді, як правило, не потрібно. На підставі судової довіреності ми представляємо Ваші інтереси в Україні. Після завершення процесу Ви отримаєте свідоцтво про розірвання шлюбу з апостилем, а також рішення по шлюборозлучному справі. Розірвання шлюбу українськими судами без проблем визнаються в Німеччині.
Розлучення в Україні мешканців Криму і сходу України
Для українців, які зареєстровані або проживають у Криму, можливо розлучитися в Києві. Ми можемо провести для Вас весь шлюборозлучний процес. Це можливо і для німецьких громадян, чиї подружжя проживають або зареєстровані в Криму. Також ми можемо представляти Ваші інтереси в правових справах, що стосуються Криму. Згідно ст. 12 Закону України «Про надання прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованих територіях України», а також у зв’язку з неможливістю ведення судової практики місцевими цивільними судами Автономної Республіки Крим і р. Севастополь на тимчасово окупованих територіях була змінена територіальна підсудність по судових справах, що перебувають у компетенції місцевих цивільних судів на території Автономної Республіки Крим р. і Севастополя:
- цивільні справи розглядаються цивільними судами р. в Києві, призначеними Апеляційним судом р. Києва;
- адміністративні справи, що відносяться до компетенції місцевих цивільних судів як адміністративних судів Автономної Республіки Крим і р. Севастополь, розглядаються цивільними судами р. в Києві, призначеними Апеляційним судом р. Києва;
- кримінальні справи розглядаються районними судами р. Києва, призначеними Апеляційним судом р. Києва;
- питання, що належать до компетенції слідчий суддів, по кримінальних справах, які знаходяться на етапі досудового розслідування на території Автономної Республіки Крим р. і Севастополя, розглядаються слідчими суддями відповідних районних судів р. Києва, призначених Апеляційним судом р. Києва.
Ті ж положення поширюються і на жителів сходу України (так звані «ДНР/ЛНР»).