Німецький центр Аренс і Шварц

Будь-яка юридична допомога

+380 (0)67 551 38 41+380 (0)63 010 63 15+380 (0)44 592 73 71

Розірвання шлюбу в Україні

развод в Германии / розлучення в Німеччині / Scheidung in Deutschland

Шлюборозлучний процес, як правило, відноситься до не найприємнішим сторонам життя, особливо якщо чоловік різних національностей і, ймовірно, ще і проживають в різних країнах з різними правовими системами. Спочатку слід з’ясувати, в якій країні буде проходити шлюборозлучний процес. Як правило, це місце не залежить від того, де був укладений шлюб. Ми можемо представляти Ваші інтереси в сімейних справах, зокрема, в шлюборозлучному процесі в українських і німецьких судах, а також надавати вам комплексні консультації.

Німецькі громадяни також практикують розлучення в Україні. Зазвичай шлюборозлучний процес проходить значно швидше, ніж у Німеччині. Як правило, не вимагається дотримання року роздільного проживання, а дата засідання суду призначається значно раніше, ніж у Німеччині.

В залежності від положення речей шлюборозлучний процес займає 1-2 місяці. У більшості випадків шлюборозлучний процес в Україні потребує значно менших судових та адвокатських витрат. Особиста присутність у суді, як правило, не потрібно.

На підставі судової довіреності ми представляємо Ваші інтереси в Україні. Після завершення процесу Ви отримаєте свідоцтво про розірвання шлюбу з апостилем, а також рішення по шлюборозлучному справі.

Розірвання шлюбу українськими судами без проблем визнаються в Німеччині. Зв’яжіться з нами, і ми поінформуємо Вас про Ваші можливості. Первинна консультація для Вас безкоштовно.

(45 людина, в середньому: 3.80/5)

^