Німецький центр Аренс і Шварц

Будь-яка юридична допомога

+380 97 947 0991

Наші послуги при реєстрації шлюбу у Німеччині

Заключение брака в Германии или в Украине / Укладення шлюбу в Німеччині чи в Україні / Heirat in Deutschland oder der Ukraine

Ми пропонуємо комплексні пакети для реєстрації шлюбу, отримання візи. Ми розробили пропозиції комплексних рішень за фіксованими цінами. Вам майже ні про що не доведеться дбати самостійно. Вирішення усіх формальностей ми беремо на себе та гарантуємо, що все пройде максимально швидко та без зайвого клопоту, а ще з мінімальними затратами з Вашого боку. Вирішенням всіх питань ми займаємося самостійно. Від визначення, які саме документи потрібні для подачі заяви на реєстрацію шлюбу, отримання цих документів, до апостилювання та перекладу документації присяжними перекладачами земельних судів Німеччини.

Ви отримуєте від нас готовий пакет документів для подачі заяви на реєстрацію шлюбу, котрий лише треба буде подати до відповідного відділу РАГС у Німеччині, а також подати заяву на отримання візи з метою реєстрації шлюбу з подальшим переїздом на постійне місце проживання/переїзду подружжя один до одного. Звісно ж, ми надамо вичерпну інформацію Вам та Вашій нареченій щодо необхідних наступних кроків. Навіть, якщо виникатимуть якісь складнощі, ми завжди знайдемо можливості їх вирішення, зокрема, можемо самостійно зв’язатися з вищим судом землі для з’ясування відкритих питань щодо стану документів і обставин справи в цілому.

Перевагою співпраці з нами є, що ми можемо надати Вам комплексну юридичну підтримку щодо реєстрації Вашого шлюбу і одночасно підготувати всі необхідні документи з апостилем та необхідним перекладом. Ми знаємо всі адміністративні процеси на практиці та ведемо свою діяльність з офісу у центрі Києва.

Також ми гарантуємо Вам повну прозорість Ваших витрат, а також, що все пройде у максимально короткі строки та з мінімально можливими затратами з Вашого боку. У цій сфері ми є беззаперечним лідером ринку і з початку нашої діяльності у 2004 році ми провели кілька тисяч реєстрацій шлюбів та оформлень віз для німецько-українських пар у Німеччині. Такий досвід та компетенції є унікальними як в Україні, так і в Німеччині.

Також ми є єдиним перекладацьким бюро в Україні, в котрому працюють німецькі присяжні перекладачі.

(10 людина, в середньому: 4.90/5)

^